Vítame vás na našich stránkach a tým aj v našom kreatívnom svete.

Ako zakladateľ spoločnosti Šuvada visual adventure s.r.o. by som vám rád napísal pár riadkov o sebe, o spôsobe mojej tvorby a skúsenostiach, ktoré som doposiaľ nadobudol. Budem rád, ak si nájdete chvíľku na prečítanie.

Fotografia ma sprevádza od čias základnej školy. Môj pohľad na svet som si už od útleho veku prial zdieľať s druhými skrz vizuálnu tvorbu (či už fotografiu, videoprodukciu alebo kresbu).

Svoj prvý fotoaparát som dostal v roku 2005 a odvtedy ma vášeň pre fotenie neopustila. Dnes je tomu už takmer 17 rokov. Neskôr sa k tomu pridala aj tvorba reklamných videí a dokumentárnych filmov, vrátane réžie, kamery a celej postprodukcie.

Mám skúsenosti s produkciou dokumentárnych, reklamných a produktových fotografií a videí pre rôzne značky, spoločnosti a vydavateľstvá. Z vedomostí a skúseností, ktoré som počas štúdií na VŠVU (odbor fotografia) a VŠMU (odbor réžia) nadobudol, čerpám dodnes, a moje schopnosti naďalej rozvíjam s každým novým projektom. Za každú príležitosť som nesmierne vďačný, pretože môžem robiť to, čo ma skutočne baví.

Pri vývoji každého projektu, hneď na začiatku spolupráce, s klientom skúmam, v čom spočíva pra-základ myšlienky, ktorú si praje prostredníctvom videa či fotografie predať svetu. Preto, ak aj momentálne neviete, čo presne potrebujete, rád vám pomôžem otvoriť nové dvere na cestu vizuálneho dobrodružstva…

Ďakujem, že ste mi darovali kúsok vášho času a prajem vám, nech sa vám na ceste životom nekonečne darí!

Mgr.art Jakub Šuvada